Safari a kultura na Srí Lance s pobytem na Maledivách

Safari a kultura na Srí Lance s pobytem na Maledivách, Srí Lanka, 14.1.2018, Polopenze

Safari a kultura na Srí Lance s pobytem na Maledivách starstarstar

Safari a kultura na Srí Lance s pobytem na Maledivách
Termín:
14.1. – 24.1.2018
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:127267916
53 700 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis zájezdu
Poznávací zájezd s pobytem u moře, 11 dní, hotel 3*, polopenze / plná penze, včetně všech vstupů, též varianta s česky hovořícím průvodcem

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny!
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den s libovolným počtem nocí na Maledivách, nejste vázáni na konkrétní termíny!

Možnost ubytování ve 4* nebo 5* hotelech na Srí Lance za příplatek. Prosím, kontaktujte CK

TRASA: Colombo / Habarana / NP Minneriya / Sigiriya / Kandy / Negombo/ Maledivy

Srí Lanka - perla Indického Oceánu!
Nekonečné, kouzelné pláže lemující celoročně teplé vody oceánu, chladivé a mystické hory s čajovými plantážemi, nepřeberné kulturní dědictví dávných i moderních kultur, národní parky s rozmanitou a vzácnou faunou i flórou a místní pohostinní obyvatelé tvoří perfektní mozaiku Srí Lanky. Infrastruktura a standard služeb je na vysoké úrovni a v tuto chvíli za více než přijatelné ceny. V současné době je možné rychle a bezpečně cestovat po celém území ostrova.

Maledivy
Maledivská republika je ostrovní stát na jihu Asie v Indickém oceánu, které tvoří stejnojmenné souostroví – řetězec 19 korálových atolů, počínající 500 km jihozápadně od břehů Indie až k rovníku. Maledivy sestávají z 1196 ostrovů, z nichž je obydleno zhruba 200, mají nádhernou tropickou scenérii, ke které si každý vybaví obrázek ztroskotance na pustém ostrove, plném palem, kokosu, slunce, korálových útesů a kříšťálového moře.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Srí Lanka: Dambulla - Pelwehera Village 3*, Kandy - Orotusha Chalets 3*, Negombo - Rani Beach 3* Fakultativně upgrade na 4* nebo 5* hotely |

Maledivy:
Hotel Fun Island Resort & Spa 3*
Resort se může pochlubit 8 luxusními pokoji a 67 Beach Front pokoji s krásným výhledem na Indický oceán. Fun Island Resort nabízí ve své hotelové restauraci řadu místních i mezinárodních specialit, které si zde můžete nerušeně dopřát. Naleznete zde také obchůdek se suvenýry, bar a kavárnu. Fun Island se nachází u Jižního Atolu jen 37 km od mezinárodního letiště. |

Vybavení pokoje: Vychutnejte si unikátní zážitek - ubytování v pokoji Beach Front Room se vstupem na bílou písečnou pláž přímo z Vašeho pokoje. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, minibarem a vlastní terasou. |

Služby hotelu: hotel nabízí nekonečnou řadu aktivit, od projížďky na katamaránu přes windsurfing, až po šnorchlování nebo potápění. Vedle vodních sportů je zde k dispozici i kulečník, slotní tenis anebo hotelová tělocvična.

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet.

2. den - Colombo / Dambula: Přílet do Colomba, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK, který Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho pobytu na Srí Lance. Prohlídka města, kde najdete mnoho kontrastů, vedle starých koloniálních budov se zde tyčí do výšky i moderní mrakodrapy. Navštívíte známé čtvrtě Fort a Pettah, kde najdete jeden z největších místních baazarů se spoustou obchůdků a stánků, kam chodí každodenně místní na nákupy. Zde budete moci nasát při procházce tu pravou atmosféru. Prohlédnete si místní hinduistické a buddhistické chrámy. Poté transfer do Dambully, ubytování. Individuální volno k odpočinku. Nocleh.Hotel, večeře.

3. den - Dambulla / Polonnaruwa / NP Minneriya: Dnes navštívíte úchvatné město Polonnaruwa, které vzniklo v 11. století za vlády indické dynastie Chola. Později zde vznikaly rozsáhlé zahrady, mnoho paláců, soch Buddhů i další stavby různého charakteru, které zde najdete i dnes v poměrně zachovalém stavu. Odpoledne transfer k NP Minneriya, kde podniknete jeep safari. Národní park má přibližně 8,890 hektarů a můžete v něm vidět slony, přes 160 druhů ptáků, obojživelníky, ryby a více jak 78 druhů motýlů. K večeru návrat do Vašeho hotelu a volno na Vaše aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

4. den - Sigiryiya / Kandy: Brzy ráno ještě před snídaní, dokud není příliš horko a davy turistů, transfer ke skalní hoře Sigiriya (UNESCO). Výstup na skálu, kde se Vám naskytne fantastický výhled do divoké krajiny. Prohlídka královské pevnosti s přilehlými zahradami a nádhernými freskami „sigiriyjských krasavic“. Poté transfer do Kandy. Po cestě se zastavíte v zahradě koření v Matale (Spice garden), kde se pěstuje skořice, pepř, ananasovníky, kakaovníky a další plody. Po příjezdu do Kandy se ubytujete v hotelu. Odpočinek a volno na Vaše aktivity. Nocleh.Hotel, polopenze.

5. den - Kandy / Negombo: Po snídani prohlídka Kandy. Navštívíte nejposvátnější místo buddhistů – Chrám s relikvií Buddhova zubu. Ten byl založen ve 4. st. př. n. l. k uchování vzácné relikvie. Buddhův zub podle pověsti přinesla na Srí Lanku princezna z Indie pečlivě ukrytý ve svých vlasech, aby tak napravila a upevnila víru. Odpoledne navštívíte tradiční místní trhy a botanickou zahradu, kde uvidíte vzácné druhy orchidejí. Po prohlídce transfer do letoviska Negombo u Indického oceánu. Odpočinek a volno na pláži. Nocleh.Hotel, polopenze.

6. den - Colombo / Maledivy: Dle času odletu transfer na letiště, odlet na Maledivy. Po příletu do Male transfer do hotelu Fun Island Resort. Nocleh.Hotel, polopenze.

7. den - Maledivy: Individuální volno u Indického oceánu na Maledivách. Nocleh.Hotel, plná penze.

8. den - Maledivy: Individuální volno u Indického oceánu na Maledivách. Nocleh.Hotel, plná penze.

9. den - Maledivy: Individuální volno u Indického oceánu na Maledivách. Nocleh.Hotel, plná penze.

10. den - Maldivy: Individuální volno u Indického oceánu na Maledivách. Ve večerních hodinách transfer na letiště, odlet zpět domů.
Snídaně.

11. den: Přílet.
Cena zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) - Colombo / Colombo – Male / Male - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě), ubytování v hotelu Fun Island Resort 3* na Maledivách, ubytování v hotelech standardní kategorie na Srí Lance, polopenze během poznávacího okruhu na Srí Lance, plná penze během pobytu na Maledivách, služby anglicky hovořícího průvodce (česky hovořící průvodce za příplatek), transfer z / na letiště, transfery soukromým vozem s anglicky hovořícím průvodcem (řidičem), který Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho pobytu na Srí Lance, program dle itineráře, 24-hodinová asistenční linka na Srí Lance, asistence na letištích a v hotelech na Srí Lance a Maledivách (česky mluvící), povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vízum na Srí Lanku (elektronicky za poplatek 35 USD), vstupy do památek (fakultativně: 115 USD/os.)
, cestovní pojištění (na požadavek zajistíme), příplatek za období Perahera (19. 7. - 20. 8.), strava a nápoje neuvedené v itineráři, spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
Stravování
4x polopenze během pobytu na Srí Lance4x plná penze během pobytu na Maledivách
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Arcadia Air, s.r.o., IČ 27449491.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK