Safari a kultura na Srí Lance s pobytem na Maledivách

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Safari a kultura na Srí Lance s pobytem na Maledivách - Srí Lanka

Safari a kultura na Srí Lance s pobytem na Maledivách starstarstar

Safari a kultura na Srí Lance s pobytem na Maledivách
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Popis zájezdu
Poznávací zájezd s pobytem u moře, 11 dní, hotel 3*, polopenze / plná penze, včetně všech vstupů, též varianta s česky hovořícím průvodcem

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny!
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den s libovolným počtem nocí na Maledivách, nejste vázáni na konkrétní termíny!

Možnost ubytování ve 4* nebo 5* hotelech na Srí Lance za příplatek. Prosím, kontaktujte CK

TRASA: Colombo / Habarana / NP Minneriya / Sigiriya / Kandy / Negombo/ Maledivy

Srí Lanka - perla Indického Oceánu!
Nekonečné, kouzelné pláže lemující celoročně teplé vody oceánu, chladivé a mystické hory s čajovými plantážemi, nepřeberné kulturní dědictví dávných i moderních kultur, národní parky s rozmanitou a vzácnou faunou i flórou a místní pohostinní obyvatelé tvoří perfektní mozaiku Srí Lanky. Infrastruktura a standard služeb je na vysoké úrovni a v tuto chvíli za více než přijatelné ceny. V současné době je možné rychle a bezpečně cestovat po celém území ostrova.

Maledivy
Maledivská republika je ostrovní stát na jihu Asie v Indickém oceánu, které tvoří stejnojmenné souostroví – řetězec 19 korálových atolů, počínající 500 km jihozápadně od břehů Indie až k rovníku. Maledivy sestávají z 1196 ostrovů, z nichž je obydleno zhruba 200, mají nádhernou tropickou scenérii, ke které si každý vybaví obrázek ztroskotance na pustém ostrove, plném palem, kokosu, slunce, korálových útesů a kříšťálového moře.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Srí Lanka: Dambulla - Pelwehera Village 3*, Kandy - Orotusha Chalets 3*, Negombo - Rani Beach 3* Fakultativně upgrade na 4* nebo 5* hotely |

Maledivy:
Hotel Fun Island Resort & Spa 3*
Resort se může pochlubit 8 luxusními pokoji a 67 Beach Front pokoji s krásným výhledem na Indický oceán. Fun Island Resort nabízí ve své hotelové restauraci řadu místních i mezinárodních specialit, které si zde můžete nerušeně dopřát. Naleznete zde také obchůdek se suvenýry, bar a kavárnu. Fun Island se nachází u Jižního Atolu jen 37 km od mezinárodního letiště. |

Vybavení pokoje: Vychutnejte si unikátní zážitek - ubytování v pokoji Beach Front Room se vstupem na bílou písečnou pláž přímo z Vašeho pokoje. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, minibarem a vlastní terasou. |

Služby hotelu: hotel nabízí nekonečnou řadu aktivit, od projížďky na katamaránu přes windsurfing, až po šnorchlování nebo potápění. Vedle vodních sportů je zde k dispozici i kulečník, slotní tenis anebo hotelová tělocvična.

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet.

2. den - Colombo / Dambula: Přílet do Colomba, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK, který Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho pobytu na Srí Lance. Prohlídka města, kde najdete mnoho kontrastů, vedle starých koloniálních budov se zde tyčí do výšky i moderní mrakodrapy. Navštívíte známé čtvrtě Fort a Pettah, kde najdete jeden z největších místních baazarů se spoustou obchůdků a stánků, kam chodí každodenně místní na nákupy. Zde budete moci nasát při procházce tu pravou atmosféru. Prohlédnete si místní hinduistické a buddhistické chrámy. Poté transfer do Dambully, ubytování. Individuální volno k odpočinku. Nocleh.Hotel, večeře.

3. den - Dambulla / Polonnaruwa / NP Minneriya: Dnes navštívíte úchvatné město Polonnaruwa, které vzniklo v 11. století za vlády indické dynastie Chola. Později zde vznikaly rozsáhlé zahrady, mnoho paláců, soch Buddhů i další stavby různého charakteru, které zde najdete i dnes v poměrně zachovalém stavu. Odpoledne transfer k NP Minneriya, kde podniknete jeep safari. Národní park má přibližně 8,890 hektarů a můžete v něm vidět slony, přes 160 druhů ptáků, obojživelníky, ryby a více jak 78 druhů motýlů. K večeru návrat do Vašeho hotelu a volno na Vaše aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

4. den - Sigiryiya / Kandy: Brzy ráno ještě před snídaní, dokud není příliš horko a davy turistů, transfer ke skalní hoře Sigiriya (UNESCO). Výstup na skálu, kde se Vám naskytne fantastický výhled do divoké krajiny. Prohlídka královské pevnosti s přilehlými zahradami a nádhernými freskami „sigiriyjských krasavic“. Poté transfer do Kandy. Po cestě se zastavíte v zahradě koření v Matale (Spice garden), kde se pěstuje skořice, pepř, ananasovníky, kakaovníky a další plody. Po příjezdu do Kandy se ubytujete v hotelu. Odpočinek a volno na Vaše aktivity. Nocleh.Hotel, polopenze.

5. den - Kandy / Negombo: Po snídani prohlídka Kandy. Navštívíte nejposvátnější místo buddhistů – Chrám s relikvií Buddhova zubu. Ten byl založen ve 4. st. př. n. l. k uchování vzácné relikvie. Buddhův zub podle pověsti přinesla na Srí Lanku princezna z Indie pečlivě ukrytý ve svých vlasech, aby tak napravila a upevnila víru. Odpoledne navštívíte tradiční místní trhy a botanickou zahradu, kde uvidíte vzácné druhy orchidejí. Po prohlídce transfer do letoviska Negombo u Indického oceánu. Odpočinek a volno na pláži. Nocleh.Hotel, polopenze.

6. den - Colombo / Maledivy: Dle času odletu transfer na letiště, odlet na Maledivy. Po příletu do Male transfer do hotelu Fun Island Resort. Nocleh.Hotel, polopenze.

7. den - Maledivy: Individuální volno u Indického oceánu na Maledivách. Nocleh.Hotel, plná penze.

8. den - Maledivy: Individuální volno u Indického oceánu na Maledivách. Nocleh.Hotel, plná penze.

9. den - Maledivy: Individuální volno u Indického oceánu na Maledivách. Nocleh.Hotel, plná penze.

10. den - Maldivy: Individuální volno u Indického oceánu na Maledivách. Ve večerních hodinách transfer na letiště, odlet zpět domů.
Snídaně.

11. den: Přílet.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné