Zájezdy na olympiádu v Soči

Zájezdy na olympiádu v Soči

Světová sportovní elita se v zimě 2014 setká v ruském Soči. Vy můžete být naším prostřednictvím při tom. Cílem Českého olympijského výboru je znovu umožnit co nejvíce českým fanouškům zažít olympijské emoce přímo v srdci her. K dispozici jsou zájezdové balíčky i vstupenky ve volném prodeji. Plánujte včas. Kvóta přidělená pro Českou republiku činí 8 tisíc vstupenek a zájem je mimořádný. 

Některé termíny či soutěže jsou již vyprodány, ale i tak si stále ještě můžete vybírat  z široké nabídky zájezdů. Rádi Vám připravíme nabídku např. na soutěže v běžeckém lyžování, akrobatickém lyžování, snowboardu, alpském lyžování, hokeji, bobech.  

Zájezdové balíčky

Zájezdy lze objednat na našich stránkách , nabízíme zájezdy na olympiándu v Soči od autorizovaných prodejců v České republice.můžete si  vybrat z několika variant vícedenních pobytů.

Vybírat lze ze široké škály zájezdů v cenách od 37.000 korun. Vybrané autorizované cestovní kanceláře mají v této oblasti bohaté zkušenosti. Pro své klienty zajišťují ubytování co nejblíže areálům, vstupenky na atraktivní sportovní události, leteckou přepravu, transfery a asistenci delegátů na místě.

 

Pro bližší informace k zájezdům na olympiádu do Soči nás kontaktujte, rádi Vám pomůžeme s výběrem.